Biz Kimiz?

Kendi tarzını kendin yarat Myladyaccessories kurucusu Yeşim Uludağ ticarete 9 yaşında bir ayakkabı imalathanesinde başlamıştır. Yanı sıra takı ve aksesuar ile ilgilenen byyeşo Beylikdüzü’nde Mylady Ayakkabı mağazasında kendi tasarladığı takı ve aksesuarları sergiledi. Bunun üzerine sevgili müşterileri tarafından yoğun ilgi görmesi ile Myladyaccessoriess mağazasını açtı.

Tam tamına 3 yıldır hizmet vermektedir. Çalışma şekli ile fark yaratıyor sizlere en iyi hizmeti verebilmek için ilk önce sizleri dinleyip, isteğiniz doğrultusunda tarzınıza yönelik ürünler getiriyor, isteğe bağlı tasarımınızı yapıyor ve size özel olmasını sağlıyor. Byyeşo’da herkes kendi tarzını yönetiyor. Her hafta başında ürünlerimizi özenle ve tüm titizliğimizle seçiyor ve yeniliyor.

Aradığınız herhangi bir modeli Byyeşo ve ekibine iletin ve gerisini onlara bırakın. Nerede olursanız olun yurtiçi ve yurtdışı kargo sistemi ile hızlı ve en güvenli şekilde kargonuzu gönderir. E-ticaret sayfasında iyzico paneli ile çalışmaktadır. İyzico ile kredi kartı ve kapıda ödeme kolaylığı sağlıyor.

Whatsapp destek hattından takıldığınız her konu hakkında sorularınızı sorabilir ve bilgi alabilirsiniz. Ürünlerimizden kısaca bahsedecek olursak 925 ayar yüzük, küpe, bileklik, kolye modelleri mevcuttur. Aynı zamanda çelik, pirinç kaplama, ve bijuteri seçeneklerini de sunmaktadır. Aksesuar olarak da bir çok farklı modelde fluarlar, anahtarlıklar, toka modelleri ve saat modelleri bulunmaktadır. Ürünlerine garanti veriyor müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve tutmaya da devam edecektir.
BYYEŞO